אודות השרות

כדורגל ישראלי בשידור ישיר לכל העולם*

שרות השידורים לחו”ל של ספורט 1 international הוא שרות טלויזיה ו-VOD מתקדם ונוח, המאפשר לכם לצפות במגוון משחקי כדורגל ישראלי בשידור ישיר. כל המשחקים מוקלטים וזמינים לצפיה ב VOD ישירות מהענן מספר שעות מסיום המשחק, כך שתוכל להנות מצפייה בזמנך הפנוי מכל מקום ובכל עת. לא משנה היכן אתה נמצא על הגלובוס (*למעט ישראל), באמצעות אותם פרטי משתמש תוכל להכנס ולצפות במשחקים מכל מכשיר שזמין עבורך.

שידורים ישירים

מאות שידורים ישירים של משחקי כדורגל ישראלי. משחקים נבחרים מליגת העל, גביע המדינה וגביע הטוטו.

משחקים מוקלטים

כל השידורים הישירים מוקלטים עבורך בענן וזמינים לצפייה בזמנך הפנוי ב VOD בכל שעה ובכל מקום. ההקלטות זמינות מספר שעות לאחר שריקת הסיום.

השידורים זמינים לצפייה

בטלויזיה

באמצעות אפליקציות
Apple TV | Android TV

Sport 1 international בחנות האפליקציות

במחשב

באמצעות גלישה לאתר
sport1int.co.il

במכשירים ניידים

באמצעות אפליקציות
Apple | Android

Sport 1 international בחנות האפליקציות

איך זה עובד?

01

נרשמים לשרות

מלא את פרטיך האישיים ובסיום תועבר לביצוע התשלום באמצעות חשבון PayPal, כרטיס אשראי או חנות האפליקציות של אפל ואנדרואיד.

02

צופים במשחק

צפה בכל השידורים הישירים והמשחקים המוקלטים מכל מכשיר זמין, באמצעות שימוש באותם פרטי כניסה.

שאלות נפוצות

באילו משחקים ניתן לצפות?

במסגרת השרות תוכל לצפות בשידורים ישירים ומוקלטים של:

  • ליגת העל בכדורגל – משחקים נבחרים
  • גביע המדינה בכדורגל – משחקים נבחרים
  • גביע הטוטו – משחקים נבחרים

במסגרת השרות אנו משדרים לא רק את המשחקים המשודרים במסגרת חבילת הערוצים של ספורט 1 בטלווזיה, אלא גם משחקים המשודרים בערוצים אחרים.

לתשומת לבך, משחקים בין לאומיים (גביעי אירופה) של קבוצות כדורגל ישראליות ומשחקי נבחרת ישראל אינם משודרים במסגרת השרות.

מהם המשחקים המשודרים השבוע ובאילו שעות?

פירוט המשחקים הזמינים לצפייה בשידור ישיר או ב VOD מופיע בדף הבית של השרות. שעות שידורי המשחקים הן לפי שעון ישראל.

מספר שעות לאחר שריקת הסיום, המשחק יהיה זמין לצפייה ב VOD.

מאיזה מכשיר ניתן לצפות בשידורים?

לא משנה איזה מכשיר יש לך, כל עוד מערכת ההפעלה שלו היא של Apple Android או Windows (בגרסאות עדכניות), תוכל להכנס לאתר או להוריד את האפליקציה ולצפות במשחקים בטלויזיה (באמצעות AppleTV או AndroidTV), במחשב (באמצעות האתר) ובמכשירים ניידים (באמצעות האתר והאפליקציות).

הכניסה היא באמצעות אותו שם משתמש וסיסמה שעמם נרשמת לשרות. עם זאת, הצפייה מוגבלת למשתמש יחיד בחשבון, לכן כאשר מתבצעת כניסה לחשבון ממכשיר אחד, אם נמצא מכשיר אחר פעיל במקביל באותו חשבון, תופסק בו הצפייה.

באילו מדינות ניתן לצפות בשידורים?

ניתן לצפות בשידורים מכל העולם למעט ישראל.

איך נרשמים?

להרשמה באמצעות אתר האינטרנט – ההרשמה לשרות מבוצעת באמצעות הקישור “הצטרפות” שבתפריט הראשי. מלא את פרטיך האישיים ובסיום תועבר לביצוע התשלום באמצעות חשבון PayPal או כרטיס האשראי שלך.

להרשמה באמצעות האפליקציות – הקש על השידור שבו ברצונך לצפות ותועבר לתשלום באמצעות חנות האפליקציות של אפל או גוגל, בהתאם למכשיר שלך. אנו ממליצים כי תרשם לשרות באמצעות לחיצה על הקישור “צור חשבון” לפני הרכישה. יצירת החשבון תאפשר לך לצפות בשידורים בכל מכשיר אחר באמצעות אותו שם המשתמש וסיסמה. ברכישה ללא הרשמה, הצפייה מוגבלת למכשיר ממנו בוצעה הרכישה.

כמה עולה המנוי?

מחיר המנוי הוא 23 אירו לחודש.

התשלום מבוצע מידי חודש (30 יום).

ניתן לבטל את המנוי בכל עת. פרטים על אופן הביטול תמצא הנמשך הדף תחת הקישור “איך מבטלים מנוי”.

איך מבוצע התשלום עבור השרות?

התשלום בעבור הצפייה נעשה מידי חודש באופן אוטומטי. התשלום הוא קבוע ומאפשר צפייה בכל המשחקים, ללא הגבלת כמות וללא כל חיוב נוסף.

ברכישות המבוצעות באמצעות האתר, התשלום מבוצע באמצעות חשבון ה PayPal שלך. אם אין לך חשבון PayPal, יפתח עבורך חשבון באופן אוטומטי בסיום הליך ההרשמה והתשלום. (פרטים על PayPal בשאלה הבאה).

רכישות המבוצעות באמצעות האפליקציות מבוצעות בחנות האפליקציות של אפל (iTunes) או גוגל (Google Play), בהתאם למכשיר שלך. גביית התשלומים מבוצעת על ידי אפל או גוגל ולא על ידי ספורט1.

אם אתה יוצא לחו”ל לתקופה קצרה, דאג לביטול המינוי מייד עם חזרתך לארץ על מנת להמנע מחיובים מיותרים. בכל מקרה של ביטול, המנוי ישאר פעיל ובתוקף עד לתם התקופה שעבורה שלמת.

מה זה PayPal ולמה אתם משתמשים בו?

פייפאל PayPal, הוא שרות תשלומים בין לאומי בבעלות חברת הענק האמריקאית eBay. השירות של PayPal מאפשר לך לבצע תשלומים באתרי אינטרנט מבלי לחשוף את פרטי כרטיס האשראי שלך למוכר ממנו אתה מבצע רכישה.

השימוש ב PayPal מאפשר לנו להעניק לך שרות איכותי ובטוח, כאשר כל ניהול התשלומים מצוי בשליטתך המלאה באמצעות חשבון ה PayPal שלך. פרטי כרטיס האשראי שלך לא נשמרים אצלינו, למעשה הם כלל אינם ידועים לנו ומעולם לא מועברים אלינו.

איך מבטלים מנוי?

ניתן לבטל את המנוי בכל עת. חשוב לזכור שהחיוב בגין המנוי מבוצע מידי חודש, לכן, אם אתה יוצא לחו”ל לתקופה קצרה אנא דאג לביטול המינוי מייד עם חזרתך לארץ וזאת על מנת להמנע מחיובים מיותרים. בכל מקרה של ביטול, המנוי ישאר פעיל עד לתם התקופה שעבורה שלמת. ביטול המנוי הוא באחריות המשתמש בלבד.

מנויים שנרכשו באמצעות אתר האינטרנט

ביטול המנוי נעשה ישירות מחשבון ה PayPal שלך. הסבר לאופן הביטול

מנויים שנרכשו באמצעות חנות האפליקציות של Apple

ביטול המנוי נעשה מחשבון ה iTunes האישי שלך . הסבר לאופן הביטול

ניתן לבטל את המנוי גם באמצעות משלוח טופס פנייה לשירות הלקוחות של iTunes

לספורט 1 אין יכולת לבטל מנוי או לבצע החזר כספי למנויים שנרכשו באמצעות האפלקציה של אפל. פעולות אלו מתבצעות אל מול אפל בלבד.

מנויים שנרכשו באמצעות חנות האפליקציות של Android

ביטול המנוי נעשה מחשבון Google Play שלך. הסבר לאופן הביטול

חשוב: ממולץ לבצע את הביטול באמצעות המחשב האישי ולא באמצעות מכשיר הטלפון.

פניות להחזר כספי בגין רכישות שבוצעו באמצעות אפליקציית אנדרואיד – גוגל שומרת על פרטיותך ולכן בפנייתך אלינו עליך לציין את מספר ההזמנה כמופיע בקבלה שקיבלת מגוגל ברכישת המנוי (מספר ארוך מתחיל באותיות GPA). ללא מספר ההזמנה לא נוכל לזהות את רכישתך. אם אין ברשותך קבלה, תוכל לאתר את מספר ההזמנה בחשבון Google Play שלך. הנחיות לאיתור ההזמנה

אני בחו”ל אבל לא מצליח לצפות במשחק

שירות אינו זמין בחו”ל

לעיתים, במיוחד במכשירים ניידים, מתקבלת הודעה כי השרות אינו זמין במקום בו הנך נמצא. תופעה זו שכיחה בקרב אלו שרכשו חבילת גלישה לחו”ל באמצעות חברות הסלולר בארץ (פלאפון, אורנג’, סלקום וכיוב’), שמנתבות את הגלישה בחו”ל דרך השרתים שלהם הנושאים כתובת IP ישראלית. הפתרון לבעייה זו הוא לצפות בשידור באמצעות רשת Wifi מקומית ולא בגלישה סלולרית.

בעיות טכניות

שרות השידורים לחו”ל זמין בכל רחבי העולם אך אינו פעיל בישראל. כדי להעניק שרות מיטבי, אנו משתמשים בשרותי הפצת התוכן של Amazon, שהם מהטובים בתחומם ומעניקים כיסוי בין לאומי נרחב.

עם זאת במקרי קצה, יתכן שתהיה הפרעה ברציפות השידור (קרטועים) וזאת בעיקר בשל מגבלות מהירות אינטרנט במקום המצאך. במקרה כזה חשוב לבדוק את חיבור האינטרנט שלך ולוודא שניתן לצפות בוידאו במקורות אחרים (כמו יוטיוב).

אם חיבור האינטרנט שלך תקין ועדיין אינך מצליח לצפות בצורה תקינה – אנא פנה אלינו ואנו נדאג לטפל בבעייה מולך באופן אישי.

רכשתי מנוי, אך אני מקבל בקשה נוספת לרכישת מנוי, מה עושים?

קודם כל אין צורך לרכוש מנוי נוסף, במידה ואכן קיבלת אישור על רכישת מנוי אנא וודא כי אתה מחובר לחשבון המשתמש שלך (לחץ על הקישור “החשבון שלי” בתפריט).

אם אתה מחובר לחשבון, אתה תועבר לדף הראשי של חשבון המשתמש שלך. אם אינך מחובר אנא הזן את פרטי הכניסה, התחבר לחשבון ונסה שוב לצפות בשידור.

אם הגעת לדף הראשי של החשבון שלך, עליך לוודא שכתובת הדוא”ל עמה נרשמת ושילמת היא אכן אותה הכתובת של החשבון אליו אתה מחובר (לחץ על הקישור “פרטי החשבון” בדף החשבון שלך). במידה וכתובת הדוא”ל תקינה, אנא פנה לשרות הלקוחות שלנו (לפנייה).

לתשומת לבך, אם לא קיבלת מאיתנו הודעות דוא”ל על פתיחת החשבון, ביצוע תשלום או שאינך מקבל הודעת דוא”ל עבור שחזור הסיסמה, יתכן ונרשמת באמצעות כתובת דוא”ל אחרת או כתובת דוא”ל שגוייה. במקרה זה אנא פנה לשרות הלקוחות שלנו (לפנייה).

 

איך לצפות ממכשיר אחר (נדידה)

אם רכשת מנוי באמצעות האתר וברצונך לצפות באמצעות האפליקציות, הקש על “התחבר” בתפריט באפליקציה וכנס באמצעות שם המשתמש (דוא”ל) והסיסמה שלך באתר.

אם רכשת מנוי באפליקציה ויצרת חשבון אישי במהלך הרכישה, תוכל להשתמש באותם הפרטים (שם משתמש וסיסמה) על מנת לצפות במכשיר אחר.

ברכישה שבוצעה באפליקציה ללא יצירת פרטי משתמש הצפייה מוגבלת למכשיר ממנו בוצעה הרכישה בלבד. על מנת לנדוד בין מכשירים עליך קודם לייצר פרטי משתמש (שם משתמש וסיסמה).
כנס לאפליקציה במכשיר שממנו ביצעת את הרכישה, לחץ על “התחבר” בתפריט ולאחר מכן על “צור חשבון”. לאחר יצירת החשבון תוכל להכנס מכל מכשיר אחר עם אותם הפרטים (שם משתמש וסיסמה).
שים לב, לאחר שיצרת שם משתמש וסיסמה עליך להשתמש בהם גם במכשיר שממנו בצעת את הרכישה.

לא ניתן לצפות מאותו החשבון בשני מכשירים במקביל.

איפה מורידים את האפליקציה?

את אפליקציית Sport1 international, תוכל למצוא בחנות האפליקציות של אפל או אנדרואיד, בהתאם למכשיר שלך.

לאפליקציות ספורט 1 בחנות אפל (App store) לחץ כאן

לאפליקציות ספורט 1 בחנות אנדרואיד (Google Play) לחץ כאן

לאפליקציית ספורט 1 ב AppleTV או AndroidTV חפש את Sport1 international בחנות האפליקציות.

איך משחזרים סיסמת כניסה לחשבון האישי?

לחץ על הקישור והזן את שם המשתמש שלך או כתובת הדוא”ל עמה נרשמת לשרות. אנו נשלח לך תוך מספר דקות באמצעות הדוא”ל קישור לשינוי הסיסמה.

אם לאחר כ 10 דקות לא קיבלת את הודעת הדוא”ל, אנא בדוק את תיבת הספאם שלך. במידה וההודעה אינה שם, אנא נסה לשחזר שנית.

לתשומת לבך, אם לא קיבלת מאיתנו הודעות דוא”ל על פתיחת החשבון, ביצוע תשלום או שאינך מקבל הודעת דוא”ל עבור שחזור הסיסמה, יתכן ונרשמת באמצעות כתובת דוא”ל אחרת או כתובת דוא”ל שגוייה. במקרה זה אנא פנה לשרות הלקוחות שלנו (לפנייה).

איך ניתן לשנות את הפרטים האישיים שלי?

הקש על הקישור “החשבון שלי” בתפריט והכנס לחשבון שלך. בדף החשבון שלך הקש על הקישור “פרטי חשבון”, שם תוכל לעדכן את כתובת הדוא”ל שלך, הסיסמה ופרטיך האישיים.

איך מעדכנים אמצעי תשלום?

עידכון אמצעי התשלום מבוצע באמצעות השירות שעימו נרכש המנוי.

מנויים שנרכשו באמצעות אתר האינטרנט – עידכון אמצעי התשלום מבוצע באמצעות חשבון ה PayPal (לפרטים).

מנויים שנרכשו באמצעות האפליקציות – עידכון אמצעי התשלום מבוצע בחשבון ה iTunes (מכשירי אפל) או חשבון Google Play (מכשירי אנדרואיד).

תנאי השירות ומדיניות פרטיות

לעיון בתנאי השירות ומדיניות הפרטיות הקש כאן